WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Motto alüminyum,Cam balkon, Alüminyum doğrama,Küpeşte,Korkuluk,Pvc Doğrama,Otomatik tente,giyotin sistemleri,kompozit cephe,kepenk,panjur,sineklik,Panjur sistemleri
Cam Balkon İmalatı

Cam Balkon İmalatı

CAM BALKON

Evlerinde balkon olan insanlar, genellikle vakitlerini balkonlarda geçirirler. Fakat kış aylarında veya yağmurlu aylarda hava soğuk olduğu için rahat edemezler. Hava soğuk olacağı için insanlar rahatsız olur. Bu sebeple balkonlarda kirleneceği için ev sahipleri baya şikayetçi olur. Seslere karşıda şikayetçi olan insanlar bu ürünle daha rahat bir yaşam sürerler.

CAM BALKON NASIL YAPILIR ?

Cam Balkon Sistemleri ;Güvenilir bir firmayla anlaşma yapıldıktan sonra işçiler yapılacak yerin ölçümünü alıp, cam balkon seçimini de yaptıktan sonra işçiler atölyeye geçip camı hazırlamaya başlarlar. Kesim işlemi bittikten sonra ölçülere göre hazırlanmış bazalar, ölçülere göre bazalar yerleştirilir. Kilitli tekerler bazaya takılır. Ve sağlam olduğundan emin olmak için uygun anahtarlarla sıkıştırılır. Ve sağlam olması kesin sağlanır. Bazanın kenarına ise düz tekerler takılır. Montaj kolaylık sağlansın diye tekerler oraya sağlanmaz. Camın üstüne gelecek şekilde kıl fitiller takılır. Yan dikmeler de kesildikten sonra kasa profilleri de kesilir. Yan dikme profili dikildikten sonra hazır hale gelmiş bazalar kasalara yerleştirilir. Tüm bazalar çıkartıldıktan sonra kasanın ağzı açılır buraya çıkış ağzı plastiği koyulur. Yan dikme apartı sökülerek, fren kasa profilinin içine yerleştirilir. Çıkış ağızlı kanat bazası yan dikme apartı ve diğer şeyler sırayla kasaya yerleştirilir. Baza birleşme yerine dilekler açılır. Camların, alt ve üst yerlerine bazalar sabitlenir. Bu işlemlerde de cam yapıştırıcısı kullanılmaktadır. Montaj yapılacak yer belirlendikten sonra bir gün boyunca kurumaya bırakılarak, işlem tamamlanmış olur.

CAM BALKON YARARLARI NELERDİR ?

•    Her dört mevsim boyunca, balkonda durabilirsiniz.
•    Paslanmaz bir yapıya sahiptir.
•    Güneş ışınlarını etkisiz kılar. 
•    Rüzgar girmesini engeller. Yani üşümenizi önler.
•    Güvenilirdir. Ayrıca çocuk kilidi de bulunmaktadır.
•    Balkonun kirlenmesini önler.
•    Gürültülerin duyulmamasını sağlar. Ses yalıtımı sağlar.
•    Balkonunuz ısı seviyesinde kalır.
•    Şık ve estetik bir görünüm sağlar.
•    Bakımı kolay yapılır.
•    Mekanlarda (cafe,restoran) gibi yerlerde bu cam yapılıysa, hava koşulları nedeniyle müşterilerin ilk tercihi siz olursunuz.
•    Tozların, arabalardan çıkan egzoz dumanlarının içeri girmesini önler.
•    Ev sahipleri veya mekandaki müşteriler, keyifli ve rahat bir durum da olurlar.

CAM BALKON FİYATLARI NE KADAR ?

Dış etkenlere karşı koruyan bu ürünün fiyatı, 150-700 arası değişmekte. Bu fiyatlar camların boylarına göre yani yapılacak alana göre değişmektedir. Birçok farklı modeli bulunduğu için fiyat kısmı da yapım aşamaları da değişmektedir. Ölçülere göre de fiyat kısmı değişmektedir.

Güvenilir internet sitelerine bakarak sipariş verebilir veya firmayı ziyaret edip yapım aşamalarını gözlemleyebilirsiniz. Maliyet kısmına bakarak almanızı önermem. Malzemelerin kalitesi en ön planda olmalıdır. Yapım aşamaları dikkatlice gözlemlediğiniz de size uygun olanı seçebilirsiniz. Fiyatı ucuz diye bilinmeyen firmalardan, markası bulunmayan malzemelerden cam balkon sisteminizi yaptırmayın.

İstanbul Bahçelievler Cam Balkon İmalatı
İstanbul Cam Balkon Sistemleri , cam balkon imalatı,cam balkon sistemleri,cam balkon firmaları,cam balkon üreticileri,istanbul cam balkon,ankara cam balkon,bahçelievler cam balkon,

Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.