WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Motto alüminyum,Cam balkon, Alüminyum doğrama,Küpeşte,Korkuluk,Pvc Doğrama,Otomatik tente,giyotin sistemleri,kompozit cephe,kepenk,panjur,sineklik,Panjur sistemleri
PVC Doğrama Nedir?

motto aluminyum

PVC Doğrama Nedir?

PVC, her türlü inşaat ve dekorasyonda kullanılan bir plastik türüdür. Metal, ahşap ve cam gibi diğer malzemelerin yerine kullanılır.

Üç tip PVC doğrama vardır:

1) Geçmeli kalıplı bağlantı: Eklem, bir dış manşona bir iç tapa yerleştirilerek ve ardından yapıştırıcı ile sabitlenerek yapılır. Manşon düz bir yüzeye veya daha büyük bir profile yapıştırılabilir. 2) Manşonsuz derz: İki parçanın birbirine sıkıca bastırılması ve yapıştırıcı ile sabitlenmesi ile derz yapılır. 3) Profilden profile bağlantı: Sıkı bir sızdırmazlık oluşturmak için bir profilin diğer profilden kesilen deliğe bir profil sokulmasıyla bağlantı, manşonsuz yapılır.

PVC (polivinil klorür), geniş bir plastik ürün yelpazesine sahip termoplastik bir polimerdir.

PVC Doğrama, su geçirmez ve hava koşullarına dayanıklı bir conta oluşturmak için iki adet PVC borunun yapışkan ve/veya mekanik bir bağlantı ile birleştirilmesi işlemidir.

Bu tür doğramaların en yaygın kullanımı, borular ve bağlantı parçaları arasında su geçirmez bağlantılar oluşturmak için kullanıldığı inşaat sektöründedir.

pvc doğrama nedir pvc doğrama pimapen doğrama istanbul pvc doğrama ankara pvc doğrama pvc doğrama firmaları pvc doğrama fiyatları


Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.