WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Motto alüminyum,Cam balkon, Alüminyum doğrama,Küpeşte,Korkuluk,Pvc Doğrama,Otomatik tente,giyotin sistemleri,kompozit cephe,kepenk,panjur,sineklik,Panjur sistemleri
Bir Pergolanın Doğru Boyutunu Nasıl Seçersiniz?

Motto Alüminyum

Bir Pergolanın Doğru Boyutunu Nasıl Seçersiniz?

Bir Pergolanın Doğru Boyutunu Nasıl Seçersiniz?

İster yeni bir arka bahçe alanı geliştiriyor olun, ister mevcut alanınızı süslemek istiyor olun, çoğu ev sahibi, bir pergolanın evinize alan eklemek için mükemmel bir seçim olduğunun farkındadır.

Pergolalar, mevcut bir güverte veya terasa monte edilebilir veya bir evin hemen yanına yerleştirilebilir. Pergolalar kalıcı bir yapı olmayıp gerektiğinde sökülüp taşınabilmektedir.

Bir pergolanın doğru boyutunu seçmek, desen, tasarım ve konum gibi birçok faktöre bağlıdır.

Alanınız için doğru boyutta pergola seçmek, bir plana sahip olmakla ilgilidir.

Pergola boyutları planlanmadığında, özellikle mevcut farklı boyutlara aşina değilseniz, hangi boyutun sipariş edileceğini bilmek zor olabilir.

Alanınız için en iyi pergola boyutunu bulmanın iyi bir yolu, verandanızı veya arka bahçenizi ölçmek ve ardından bu ölçümü piyasadaki farklı pergolaların boyutlarıyla karşılaştırmaktır.

1. Seçeneklerinizi Düşünün

Doğru boyutta pergola seçmenin ilk adımı, ne tür bir tasarım tercih ettiğinizi bulmaktır. Üç ortak tasarım vardır; kemerli, düz panel ve katedral stili (bir A-çerçeve yapısıdır). Her türün, alanınıza en iyi şekilde uyan kendi boyutları vardır.

Pergola ile gölgeli bir dış mekan yaşam alanı oluşturabilirsiniz. İki tip pergola vardır: bağımsız ve çatıya monte. Sizin için doğru olan boyut, gölgelendirmek istediğiniz alanın boyutuna ve şekline bağlı olacaktır.

Bağımsız pergolalar tipik olarak çatıya monte edilenden daha büyüktür, ancak bu kararı verirken deneyimli bir yükleniciye danışmak en iyisidir.

 

Anahtar Kelimeler 

otomatik pergola fiyatları,açılır kapanır tente fiyatları,balkon pergole fiyatları,elle açılır tente fiyatları, pergola sistemleri fiyatları,alüminyum pergola fiyatları,pergola tente fiyatları,mafsallı tente fiyatları

otomatik pergola fiyatları açılır kapanır tente fiyatları balkon pergole fiyatları elle açılır tente fiyatları pergola sistemleri fiyatları alüminyum pergola fiyatları pergola tente fiyatları mafsallı tente fiyatları


Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.